RSS
 

Как скоммутировать 10G внутри стойки?

11 Feb

Конечно, можно купить пару оптических модулей SFP+ и бросить патчкорд. Но есть менее затратный способ – т.н. SFP+ Direct Attach (10GSFP+Cu):

Это кабель, соединенный неразрывно с SFP+ модулями:

Они бывают различной длинны – 1, 3, 5 или 10 метров. Мы для связи Extreme Networks Summit X350 и X650 закупили себе 3-х метровые:

 

Tags: ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  1. @yurnov

    февраля 26, 2011 at 19:56

    А що всередні? Тобто скільки пар використовуються по факту? Наскільки велика економія, порівняно із парою SFP-шок?

     
  2. @yurnov

    февраля 26, 2011 at 19:58

    Сходив на вікі, це виявляється два коксіали :) Також нормальне рішення

     
  3. @yurnov

    апреля 10, 2011 at 07:49

    тільки у HP це не SFP+, а XFP

     
  4. Дмитрий

    апреля 11, 2011 at 21:28

    видимо, у Хуавея был готовый чипсет под POS – все-таки готовых решений под 40GE или 100GE не так много.

    С другой стороны, я бы ставил именно на Ethernet, а не POS. IMHO более перспективно.

     
  5. @yurnov

    апреля 12, 2011 at 04:05

    як варіант, чому 40G POS – такий інтерфейс працює на 1550nm, а не є WDM-сигналом, як у випадку 40GE, в результаті простіша логіка DWDM-транспондера. Окрім того, як мінімум у двох крупних вендорів зараз є 40G транспондери (і навіть я приймав участь у тестуванні його роботи на лінії у 650км) лише у виконанні TDM (STM-256/ODU-3), а 40GE лише анонсовані. Враховуючи сказане, такий сигнал простіше "засунути" в магістраль.

    Це лише припущення, у будь-якому випадку Packet Switching перспективніше, аніж Circuit Switching, але конткрено у інстуючих езернетівських 40 і 100G інтерфейсах мені недовподоби їхня WDM-ність

    Huawei обіцяє одному з операторів продемонструвати за декілька місяців транспондери 100G (100G по одній лямбді в DWDM), цікаво, які повісять клієнські інтерфейси (лінійний інтерфейс буде ODU-4, це зрозуміло)